Regulamin

Regulamin sklepu:

1) Składanie zamówień w sklepie Montano:

1. Zamówienia przyjmowane są przez stronę www.montano.pl
2. Zamówienia w sklepie Montano mogą składać osoby niezarejestrowane, namawiamy jednak do zarejestrowania się w celu korzystania ze wszystkich udogodnień jakie proponuje nasz sklep.
3. Każde złożone zamówienie zostaje sprawdzone przez sprzedawcę i zamawiający otrzymuje informację o jego przyjęciu, bądź odrzuceniu.
4. Zmiany w zamówieniu (rezygnacja, zwiększenie lub zmniejszenie ilości) można dokonywać pocztą elektroniczną na adres: primo@montano.pl pod warunkiem, że zamówienie nie zostało wcześniej wysłane.
5. Istnieje możliwość złożenia zamówienia telefonicznie, lecz zamówienie takie zostanie przyjęte do realizacji po e-mailowym potwierdzeniu, w którym będą podane: nazwa artykułu, rozmiar, nietypowe wymagania (np. zmiany w rozmiarówce, dodatkowe elementy), oraz adres wysyłki i telefon kontaktowy.

2) Sposoby realizacji

Zamówienia realizowane są na dwa sposoby:

1. Wpłata na konto.


2. Za pobraniem. Rzeczy wysyłane są na bieżąco po otrzymaniu zamówienia, a należna kwota wraz z kosztami wysyłki pobierana jest od kupującego w momencie odbioru przez niego przesyłki.

Dostawy realizowane są przez firmę kurierską GLS oraz Paczkomaty InPost.


3) Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia (przygotowania i spakowania przesyłki), to czas od otrzymania zamówienia (lub otrzymania wpłaty), do momentu przekazania przesyłki kurierowi.
Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
a) w przypadku zamówień płatnych przed odbiorem - po otrzymaniu wpłaty na konto;
b) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po otrzymaniu przez sklep zamówienia.

Czas realizacji zamówienia w przypadku produktów dostępnych w magazynie wynosi 2 dni robocze, w przypadku produktów aktualnie niedostępnych w magazynie termin może wydłużyć się - szczegółowych informacji każdorazowo udzieli sprzedawca. Czas realizacji produktów na zamówienie ustalany jest indywidualnie.

4) Czas otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia+ czas dostawy

5) Czas dostawy

Czas dostawy jest to czas, od chwili nadania i przekazania dostawcy, spakowanej przesyłki, do momentu otrzymania jej przez klienta. Na czas dostawy firma Montano nie ma wpływu.


Dostawa towaru odbywa się w sposób wybrany przez klienta i określony w zamówieniu.

6) Dostawa za granicę

Przesyłki zagraniczne są wysyłane dopiero po uregulowaniu kosztów zamówienia i kosztów wysyłki.
Dostawę i koszt przesyłki zagranicznej należy uzgodnić indywidualnie przed realizacją zamówienia.


7) Rabaty i promocje

Oferty specjalne, nowości, rabaty cenowe, itp. możesz otrzymywać pocztą elektroniczną, rejestrując się w sklepie.

8) Ceny i asortyment

Wszystkie ceny zawierają 23% podatku VAT.
Dostępność produktu w sklepie Montano nie jest jednoznaczna z tym że towar jest w magazynie. Niestety czasem mogą zdarzyć się rozbieżności, stąd zamówienie uznane zostanie jako przyjęte dopiero po o trzymaniu od sklepu wiadomości że zamówienie jest przyjęte do realizacji.
Istnieje możliwość składania zamówień specjalnych. Dotyczą one zmian w proponowanej przez nas rozmiarówce, wówczas zgłaszane modyfikacje proszę zaznaczać w uwagach przy zamówieniu.

9) Reklamacje i zwroty:

Towar może być zwrócony do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki, wówczas należność wysyłamy na podane konto bankowe. Towary wykonane na zamówienia specjalne* oraz po rabacie, nie podlegają zwrotowi.
Wymiana towaru realizowana jest do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. W przypadku wymiany towaru, klient zobowiązany jest dostarczyć wymieniany produkt na własny koszt, natomiast koszt wysyłki nowego towaru pokrywa firma Montano.

* - są to rzeczy oznaczone co do tożsamości.

10) W przypadku zwrotu całego zamówienia może zostać doliczona opłata za obsługę zamówienia w wysokości od 20 do 100 zł.

 

12) Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w sytuacjach określonych w art. 10 ust. 3, chyba że prawo to zostało nadane konsumentowi w umowie. 


13) Dodatkowe informacje

Zachęcamy do korzystania z subskrypcji. Umożliwia ona otrzymywanie aktualnych informacji o promocjach i nowościach na adres e-mailowy.
Pytania i uwagi prosimy kierować na adres: primo@montano.pl

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl